Telewizja2021-05-04
22

Serial „Przyjaciele” popularny 27 lat po premierze. Z czego wynika jego długowieczność?

KOMENTARZE (22)

WASZE KOMENTARZE

Fenomen tego serialu polega na sprzedawaniu marzeń infantylnym, dorosłym chłopcom i dziewczynkom, którzy chcieliby nigdy nie dorosnąć, za nic nie brać odpowiedzialności i świetnie się bawić. Serial ten pokazał im, że tak się da i jest super. Myślę, że "Przyjaciele" mają na koncie masę ofiar w postaci starych panien i kawalerów, którzy - teraz już po pięćdziesiątce - ocknęli się widząc, że przegapili swoją szansę na rodzinę, a w zamian wcale nie dostali kupy super zabawnych, dowcipnie inteligentnych kumpli na dobre i na złe, ale stado zapracowanych, sfrustrowanych przyjaciół na niby, ewentualnie rówieśników z ułożonym życiem prywatnym i zawodowym, cieszących się dziećmi, powoli już myślących o wnukach i naprawdę niczego nie zazdroszczących bohaterom i fanom tego serialu.
Tak więc popularność "Przyjaciół" wynika stąd, że wierzących w to, że można nigdy nie dorosnąć i świetnie się przy tym bawić nigdy nie brakuje.

NiktWażny2021-05-01 07:14
00

Nowy blok, kot na kolanach, samochód w lizingu, firma praca firma oraz Przyjaciele i śmiech z taśmy.

tmp2021-05-01 07:44
00

Wszystkich 6 bohaterów to podobne sobie : przerysowane, impulsywne, emocjonalne, krzykliwe, gestykulujące, tępawe postacie. Fenomenu tego serialu nie rozumiem. Dialogi przestają być śmieszne po kilku odcinkach.

anna2021-05-01 08:55
00
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
PracaStartTylko u nas