PR 2018-05-21
0

Karolina Walczyk za Pawła Książka PR managerem ESL Polska

Karolina Walczyk objęła stanowisko PR managera w firmie esportowej ESL Polska. Zastąpiła Pawła Książka, który przeszedł do redakcji portalu Weszło.

Na nowym stanowisku Walczyk odpowiedzialna jest za współpracę z mediami i społecznością fanów esportu. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako PR manager w firmie Asus Polska. Wcześniej, w agencji Manejo, zajmowała się komunikacją takich marek jak Intel, Gigabyte, iiyama oraz Mio Technology. Doświadczenie zawodowe gromadziła także w marketingu sportowym. 

Walczyk zastąpiła na stanowisku Pawła Książka, który po ośmiu miesiącach współpracy z firmą odszedł do redakcji portalu Weszło.

Na stanowisku rzecznika prasowego ESL Polska pozostaje Adrian Kostrzębski, który jednocześnie zarządza działami sprzedaży i komunikacji.
 

Autor: jd

Więcej informacji: Karolina Walczyk, ESL Polska

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas