Bardzo dobra decyzja Prezes Polskiego Radia Pani Kamińskiej. W której firmie wolno pluć w mediach na Pracodawcę? Nie podoba się to składam wypowiedzenie. Umowa zobowiązuje obydwie strony. Zozuń biegał do Gazety Wyborczej I opowiadał jak mu źle. Małecki Adam na tłiterze założył lewacki profil na którym wywlekał wewnętrzne sprawy Trójki. Teraz już nie bo wystraszył się po Gorazdowskim, że przyszedł czas na wojującą z reżimem PiSowskim czekoladową redakcję sportową
Ale feudalny kask masz na łbie. "Nie podoba się, to wypad." Nie podoba sie - to pracodawca ma problem, bo coś chyba robi nie tak. To nie są księstwa udzielne, tylko miejsca pracy. Encykliki JP2 poczytaj trollu. Praca koleżko, coś co upodmiotawia. Reszta tego co napisałeś, to donosy towarzyskie. Oblecha.
Człowieku jaki feudalny kask? Jeśli masz ale do pracodawcy to z nim negocjujesz w pokojach czy to samemu, czy poprzez ZZ czy wreszcie poprzez sąd. A nie latasz po zaprzyjaźnionych mediach i robisz szum. Jak tam Niedzwiedzi kontynuuje proces sądowy jaki chciał wytoczyć PR3?
Zozun to był kretyn - w każdej firmie by dostal dyscyplinarke.
A tu feudalny kask w dwudziestowiecznym pudełku - reguły gry są ustalone i co nam pan zrobisz. Zrobisz szum. Pójdziesz do zaprzyjaźnionych mediów. Sprawdzisz, czy pracodawca może robić to co robi na publicznym widoku. Zapłacisz za to swoją cenę, ale oni zapłacą wszystko. Wszytsko to oczywiśc ie po tym, jak wykorzystasz kanały formalne. A te w Polskim Radio próbowano wykorzystać już dawno. Beskutecznie.
Halo tu rozum2020-12-03 07:55
00
ale wiecie że identyczne regulacje wprowadziło właśnie bbc?
Koko2020-12-03 08:05
00
Wyciekła pierwotna wersja nowej uchwały zarządu Polskiego Radia: "Jakakolwiek aktywność pracownika Polskiego Radia SA w Internecie jest ZABRONIONA"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Polskie Radio zmienia zasady aktywności pracowników w internecie. „To ograniczenie swobody wypowiedzi”
KOMENTOWANEGO ARTYKUŁU
KOMENTARZE (55)
WASZE KOMENTARZE
A tu feudalny kask w dwudziestowiecznym pudełku - reguły gry są ustalone i co nam pan zrobisz.
Zrobisz szum. Pójdziesz do zaprzyjaźnionych mediów. Sprawdzisz, czy pracodawca może robić to co robi na publicznym widoku. Zapłacisz za to swoją cenę, ale oni zapłacą wszystko. Wszytsko to oczywiśc ie po tym, jak wykorzystasz kanały formalne. A te w Polskim Radio próbowano wykorzystać już dawno. Beskutecznie.
ale wiecie że identyczne regulacje wprowadziło właśnie bbc?
Wyciekła pierwotna wersja nowej uchwały zarządu Polskiego Radia:
"Jakakolwiek aktywność pracownika Polskiego Radia SA w Internecie jest ZABRONIONA"