Radio2016-03-08
14

Polskie Radio pyta związki zawodowe o prawa pracownicze. "Szeroka kontrola spółki"

KOMENTARZE (14)

WASZE KOMENTARZE

Skandalem jest to ze w spółce publicznej lwia część załogi pracuje na śmieciówkach latami.


E, tam... Jak się policzy wypłatę netto, to lepiej na śmieciu. Emerytury, a zwłaszcza dziennikarskie odchodzą do Muzeów Wsi. Tylko dodatków, premii, płatnych urlopów szkoda. No i czynastek.

Ojciec Kirka D.2016-03-08 16:25
00

Czabański i dalej: Stanisławczyk, Porzeziński, Stolarek. Możecie wszystko i wszystko będzie zapamiętane.

XXI2016-03-08 17:29
00

W prywatnych szafach grających wystarczy jeden zapowiadacz (bo dziennikarzy przecież się tam nie uświadczy), który przez kilka godzin mizdrzy się do słuchaczy. Potem konkursik, sieczka muzyczna i... rzeczywiście w ten sposób można stworzyć radio w kilka osób. Radio dla debili dodajmy. Nie znasz Trójki i zapewne nigdy nie zrozumiesz, że potrzebni są dziennikarze i prezenterzy, którzy prowadzą audycje publicystyczne, kulturalne (tak, tak - wyobraź sobie, że są takie programy!), rozrywkowe, ekonomiczne, sportowe, są wreszcie serwisanci, wydawcy audycji i ich realizatorzy. I dzięki temu, dzięki RÓŻNORODNOŚCI Trójka tak bardzo wyróżnia się na tle innych stacji i śmiesznych, komercyjnych stacyjek. A że w głupawym radiu niebieskim, czy żółtym wystarczy garstka zapowiadaczy, która "rozbawi" łaknących sieczkę słowno-muzyczną, to już inna kwestia: kwestia gustu, smaku, estetyki i pewnej ogłady.

Trójkofan2016-03-09 08:28
00
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
PracaStartTylko u nas