Napisali, że czteropak kosztuje dwa funty, a nie cztery.
jak2014-07-24 11:18
00
4 funty x 5 zł = 20 zł, ciekawe co by powiedział jakby miał zapłacić za to 20 funtów. Żeby u nas były takie ceny czyli 4 złote za czteropak to już bylibyśmy bogaci.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Piwo Żywiec w artykule o aktorze biorącym narkotyki. „To szkodliwe i krzywdzące dla marki”
KOMENTOWANEGO ARTYKUŁU
KOMENTARZE (17)
WASZE KOMENTARZE
Protakt plejzment, protakt plejzmen.
Napisali, że czteropak kosztuje dwa funty, a nie cztery.
4 funty x 5 zł = 20 zł, ciekawe co by powiedział jakby miał zapłacić za to 20 funtów. Żeby u nas były takie ceny czyli 4 złote za czteropak to już bylibyśmy bogaci.