dyskusyjne jest tworzenie multiplexow lokalnych z ofertą która nie ma realnie nic wspólnego z daną lokalizacja. Jeszcze można zrozumieć TVS ale pozostałe nadają kabdly nijak związane z regionrm
Napisałeś nieprawdę, bo:
MUX-L1 nadaje 4 telewizje lokalne - wrocławsko-dolnośląską ECHO24, jeleniogórską DAMI, TV Bolesławiec i zgorzelecką TVT. Wszystkie obszary są w zasięgu nadajnika. MUX-L3 ma TVC (dawną NTL Radomsko) MUX-L4 ma ECHO24 MUX-L7 ma lubińską TV Regionalną, a TVS nie nadaje w mux lokalnym, tylko w eksperymentalnym.
13472024-05-22 02:11
10
no wreście, bo ile można testować, a rok to i tak za długo, bo 3 miesiące to max, a taki Polsat testuje sobie 10-15 lat i wszystkich ma tam, gdzie plecy tracą szlachetną nazwę.
DX+2024-05-22 03:55
10
Przypominam, że w wielu krajach europejskich (Czechy, Słowacja, Litwa, Hiszpania, Włochy) takie multipleksy są normalnością - u nas po prostu źle napisali prawo, bo powstało jako odtworzenie istniejących stacji lokalnych Poza tym nie rozumiem czemu niektórzy zieją taką nienawiścią do nich (paradoksalnie przez ich niską popularność i zasięg bardziej interesujące kanały się pojawią, przeważnie ciekawsze niż większość MUX1).
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
UKE chce likwidacji tanich multipleksów. Mniej kanałów w naziemnej telewizji cyfrowej
KOMENTOWANEGO ARTYKUŁU
KOMENTARZE (22)
WASZE KOMENTARZE
Napisałeś nieprawdę, bo:
MUX-L1 nadaje 4 telewizje lokalne - wrocławsko-dolnośląską ECHO24, jeleniogórską DAMI, TV Bolesławiec i zgorzelecką TVT. Wszystkie obszary są w zasięgu nadajnika.
MUX-L3 ma TVC (dawną NTL Radomsko)
MUX-L4 ma ECHO24
MUX-L7 ma lubińską TV Regionalną,
a TVS nie nadaje w mux lokalnym, tylko w eksperymentalnym.
no wreście, bo ile można testować, a rok to i tak za długo, bo 3 miesiące to max, a taki Polsat testuje sobie 10-15 lat i wszystkich ma tam, gdzie plecy tracą szlachetną nazwę.
Przypominam, że w wielu krajach europejskich (Czechy, Słowacja, Litwa, Hiszpania, Włochy) takie multipleksy są normalnością - u nas po prostu źle napisali prawo, bo powstało jako odtworzenie istniejących stacji lokalnych
Poza tym nie rozumiem czemu niektórzy zieją taką nienawiścią do nich (paradoksalnie przez ich niską popularność i zasięg bardziej interesujące kanały się pojawią, przeważnie ciekawsze niż większość MUX1).