A jednak można: codzienny "The Times" zanotował 9 % wzrost sprzedaży! Trzeba "robić" dobrą gazetę, a nie tłumaczyć się, że na całym świecie nakłady spadają. Z niedzielnych wydań wzrost sprzedaży zanotowały zarówno "The Sunday Times", jak i "The Sunday Telegraph". A w Polsce, ile lat temu były wydania niedzielne?
brexit22017-01-26 19:30
00
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Brytyjskie dzienniki ze spadkami sprzedaży, „The Sun”, „Sunday Mirror” i „Daily Mirror” o ponad 10 proc.
KOMENTOWANEGO ARTYKUŁU
KOMENTARZE (1)
WASZE KOMENTARZE
A jednak można: codzienny "The Times" zanotował 9 % wzrost sprzedaży! Trzeba "robić" dobrą gazetę, a nie tłumaczyć się, że na całym świecie nakłady spadają.
Z niedzielnych wydań wzrost sprzedaży zanotowały zarówno "The Sunday Times", jak i "The Sunday Telegraph". A w Polsce, ile lat temu były wydania niedzielne?