Hahahahaha! Leżę pod stołem i turlam się już nie tylko ze śmiechu, ale również z radości! Nareszcie lewaki nie będą mogły unikać płacenia na telewizję publiczną! Bardzo się z tego cieszę. Skończy się cwaniakowanie, że nie płacę, bo nie oglądam TVPiS itd. Teraz całe społeczeństwo przyczyni się do finansowania konserwatywnych mediów publicznych i bardzo dobrze!
Maciej Kościelny2018-01-12 18:51
00
Abonament czy dotacja, dla mnie bez różnicy. Propaganda bywa czasem zabawna, chociaż zwykle jest mało dopracowana. Ale gdyby zlikwidowali reklamy w mediach publicznych, to byłaby faktycznie zmiana na lepsze.
naiwny2018-01-12 19:08
00
wszystko idzie w dół...gazety, radio , tv ,a o książkach, płytach z grami, filmami czy muzyką już nawet nie ma co wspominać. A jest tego prosta przyczyna - rewolucja cyfrowa. Sam łapię się na tym, że coraz rzadziej odpalam w smartphonie czy w samochodzie radio, a zamiast tego np audiobooka. Żyjemy w fascynujących czasach przełomu - czy przełomu na lepsze czy gorsze to się jeszcze okaże.
Zasadniczo tak... Forma cyfrowa wypiera inne media. Ale nie wszystkie tak samo szybko i intensywnie. Prasa traci cała - oprócz Tygodnika Powszechnego. Telewizja - fragmentuje się i straciła na czasie ogólnym (np. w święta telewizji ubyło w tym roku o 30 minut - realnie nieco mniej, bo pogoda nadspodziewanie dopisywała) Radio - w ogólności traci nie aż tak dużo. Jest nadal niezastąpione w samochodzie i pracy (ale tu łażące kontrole ZAiKSu, STOARTu, etc. bardzo zaszkodziły słuchalności w małych lokalach usługowych)
Więc o ile w prasie drukowanej na papierze w zasadzie nie ma znaczenia, co zrobisz - i tak będziesz spadał, to w TV i radio, jeśli dobrze trafisz, nadal można odnotować wzrost (np. SuperPolsat miał +200%).
Rzecz w tym, że radio publiczne i publiczna telewizja same zwęziły sobie grupy odbiorców. Jak jesteś radiowcem po prostu nie możesz nazywać osób pracujących w biurach "kastą", "urzędasami", etc. Ani przynudzać tak, że im się odechce roboty. Nie możesz też wkurzać kierowców. No bo to właśnie jest słuchacz.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniamiużytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosiodpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadomnas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Krzysztof Czabański: w 2019 roku zniknie abonament rtv, zastąpi go 2,5-3 mld zł dotacji budżetowej
KOMENTOWANEGO ARTYKUŁU
KOMENTARZE (27)
WASZE KOMENTARZE
Hahahahaha!
Leżę pod stołem i turlam się już nie tylko ze śmiechu, ale również z radości!
Nareszcie lewaki nie będą mogły unikać płacenia na telewizję publiczną! Bardzo się z tego cieszę. Skończy się cwaniakowanie, że nie płacę, bo nie oglądam TVPiS itd. Teraz całe społeczeństwo przyczyni się do finansowania konserwatywnych mediów publicznych i bardzo dobrze!
Abonament czy dotacja, dla mnie bez różnicy. Propaganda bywa czasem zabawna, chociaż zwykle jest mało dopracowana.
Ale gdyby zlikwidowali reklamy w mediach publicznych, to byłaby faktycznie zmiana na lepsze.
Zasadniczo tak... Forma cyfrowa wypiera inne media. Ale nie wszystkie tak samo szybko i intensywnie. Prasa traci cała - oprócz Tygodnika Powszechnego.
Telewizja - fragmentuje się i straciła na czasie ogólnym (np. w święta telewizji ubyło w tym roku o 30 minut - realnie nieco mniej, bo pogoda nadspodziewanie dopisywała)
Radio - w ogólności traci nie aż tak dużo. Jest nadal niezastąpione w samochodzie i pracy (ale tu łażące kontrole ZAiKSu, STOARTu, etc. bardzo zaszkodziły słuchalności w małych lokalach usługowych)
Więc o ile w prasie drukowanej na papierze w zasadzie nie ma znaczenia, co zrobisz - i tak będziesz spadał, to w TV i radio, jeśli dobrze trafisz, nadal można odnotować wzrost (np. SuperPolsat miał +200%).
Rzecz w tym, że radio publiczne i publiczna telewizja same zwęziły sobie grupy odbiorców.
Jak jesteś radiowcem po prostu nie możesz nazywać osób pracujących w biurach "kastą", "urzędasami", etc. Ani przynudzać tak, że im się odechce roboty. Nie możesz też wkurzać kierowców. No bo to właśnie jest słuchacz.