PR 2018-07-25
0

Magdalena Ossowska i Paweł Luty w zespole Linkleaders

Magdalena Ossowska, Paweł Luty Magdalena Ossowska, Paweł Luty

Agencja Linkleaders wzmocniła zespół współpracujący ze spółkami biurowymi Skanska w Polsce i Europie Środkowo-wschodniej. Magdalena Ossowska i Paweł Luty objęli stanowiska PR senior consultantów.

Magdalena Ossowska oraz Monika Aleksandrzak-Grabską zajmują się obsługą komunikacyjną spółki biurowej Skanska w Polsce. Ossowska zajmowała się poprzednio komunikacją start-upowego projektu platformy sprzedażowej shumee. Przez ponad 10 lat pracowała w sektorze finansowym,  jako rzecznik prasowy i dyrektor biura komunikacji Banku Pocztowego, a także rzecznik prasowy mBanku. Odpowiadała za media relations, sponsoring, komunikację wewnętrzną oraz komunikację w ramach procesu IPO.

Paweł Luty wspólnie z Mają Michalak odpowiada za współpracę ze spółką biurową Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wspiera działania komunikacji wewnętrznej w grupie Skanska w Polsce. Do Linkleaders z Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za komunikację produktową i korporacyjną. Wcześniej współpracował z Allegro jako wydawca serwisu brand journalism marki. Wcześniej był dziennikarzem, współpracował z takimi redakcjami jak “Forbes”, naTemat, Spider’s Web, iMagazine i “Brief”.

 

 

Autor: jd

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas