Reklama 2017-02-07
1

Jakub Rzepka agency sales directorem w Sarigato

Jakub Rzepka Jakub Rzepka

Jakub Rzepka awansował w firmie marketingu internetowego Sarigato na nowoutworzone stanowisko agency sales directora. Wcześniej pracował m.in. w OpenRate i Grupie Netsprint.

Jako agency sales director Jakub Rzepka będzie odpowiadał w Sarigato za opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz współpracę z klientami w zakresie kampanii e-mail marketingowych i display opartych o targetowanie behawioralne. Poprzednio pełnił w firmie funkcję agency sales managera.

- Jestem pasjonatem innowacji w reklamie, a zespół z jakim mam przyjemność pracować to świetni ludzie i profesjonaliści. Sarigato daje możliwości pracy w wielu obszarach dla kampanii digitalowych jakie realizujemy dla naszych klientów - podkreśla Rzepka.

Wcześniej pracował w spółkach należących do Grupy Netsprint, gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych oraz obsługę obecnych klientów oraz w agencji OpenRate.

Do Grupy Sarigato należą sieć reklamy wideo i rich media Sataku, agencja e-mail marketingowa Sarigato, agencja Yintaro specjalizująca się w marketingu B2B oraz Fundacja Sarigato organizująca akcje KarmimyPsiaki.pl i Szkola30.pl.

Autor: tw

Więcej informacji: Jakub Rzepka, Sarigato

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (1) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas