Telewizja 2014-06-16
3

„Disco Hit Festiwal Kobylnica” w Telewizji Polsat

Telewizja Polsat na swojej głównej antenie i w kanale Disco Polo Music 4 lipca br. pokaże „Disco Hit Festiwal”. Transmisja wydarzenia ma być oficjalną inauguracją stacji Disco Polo Music.

Podczas koncertu zespół Bayer Full świętować będzie 30-lecie pracy artystycznej, a Ivan Komarenko - 10-lecie. Poza nimi na scenie wystąpią: Andre, Tomasz Niecik, Cliver, Piękni i Młodzi, DJ Disco i Voyager. W konkursie SMS-owym widzowie wybiorą Hit lata. Gospodarzem „Disco Hit Festiwalu” będzie lider grupy Bayer Full Sławomir Świerzyński.

Koncert transmitowany będzie w Polsacie w piątek 4 lipca br. od godz. 20.00 do 22.00. Jego dalszą część - od 22.10 do północy - nada kanał Disco Polo Music.

Nadawca informuje, że transmisja koncertu disco polo na antenie Polsatu jest wydarzeniem jednorazowym i do ramówki stacji nie wróci ten gatunek muzyczny. Pokazując ten event Polsat chce promować kanał Disco Polo Music. Jego szefowa Monika Wojdyga-Makowska podczas koncertu wręczy statuetkę zespołowi Bayer Full.

Disco Polo Music pokazuje teledyski z gatunków disco polo i dane. Kanał zaczął nadawanie 1 maja br. i dostępny jest w Cyfrowym Polsacie i na platformie nc+.

W ub.r. „Disco Hit Festiwal Kobylnica” pokazywała stacja Polo TV.

Autor: pp

Więcej informacji: Polsat, Disco Polo Music, disco polo

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (3) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas