Internet 2018-05-18
2

Player wprowadza aplikację na telewizory z Android TV

Aplikacja VOD Player została udostępniona na telewizorach z systemem Android TV. Użytkownicy mogą korzystać z oferty Player+.

W aplikacji wprowadzono usługi Timeshift i Backward EPG, a także możliwości głosowego wyszukiwania programów.

Bezpłatna aplikacja na Android TV (w wersji 7.0 lub wyższej) pozwala na dostęp do treści Playera i oferty Player+ zarówno na telewizorach z tym systemem, jak i na specjalnych urządzeniach podłączonych do starszych modeli telewizorów za pomocą kabla HDMI. Można ją pobrać tutaj.

- Start dedykowanej aplikacji Player z pełną płatną i bezpłatną ofertą to odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy użytkowników urządzeń z systemem Android TV™ oraz realizacja strategii zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług - wyjaśnia Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.

W serwisie znajduje się ponad 25 tys. tytułów dostępnych bez żadnych opłat, w tym najnowszych produkcji znanych z anten TVN, TTV czy MTV. Na telewizorach smart dostępna jest także płatna oferta Player+, składająca się z biblioteki VOD od takich dostawców jak Disney, HBO czy Canal+, wypożyczalni filmów prosto z kina oraz ponad 40 najczęściej wybieranych przez widzów kanałów na żywo, należących do takich nadawców jak TVN, Discovery, Canal+, HBO, Disney, BBC, AMC, FOX, VIACOM, AXN Eurosport czy Eleven Sports. Player dostępny jest także w wersji on-line i na urządzeniach mobilnych.

Według badania Gemius/PBI w styczniu br. serwis Player.pl zanotował 2,01 mln realnych użytkowników, 24,26 mln odsłon oraz godzinę i 57:19 minuty przeciętnego czasu korzystania przez odwiedzającego.

Autor: łb

Więcej informacji: Player, Android TV, Maciej Gozdowski

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad dwóch milionów czytelników
KOMENTARZE (2) DODAJ OPINIĘ
<WRÓĆ NA PRACA
Praca Strona Główna Newsletter