Jesienna ramówka Rock Radia ze znanymi audycjami, Jan Bajorek gospodarzem porannego pasma

W poniedziałek 2 września Rock Radio (Grupa Radiowa Agory) zacznie nową, jesienną ramówkę. Na antenie pojawią się znane audycje, niektóre będą prowadzone nowych prezenterów. Wróci też program nadawany na żywo z warszawskiej Hard Rock Cafe.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

Znany z popołudniowych audycji Jan „Bajor” Bajorek poprowadzi teraz poranne pasmo - „Powstanie Rock Radia” (od poniedziałku do piątku, godz. 6.00 - 10.00). W paśmie pojawi się m.in. nowy cykl „Niezły Bajer", czyli historie nie do końca prawdziwe oraz zabawa „Przychodzi Bajor do...", w której słuchacze będą wymyślali wyzwania dla prowadzącego. Bajorek zastąpi Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego, który postanowił ograniczyć aktywność w stacji na rzecz rozwijania własnego biznesu.

Program „Przystanek Klasyka Rocka" poprowadzą Michał Żołądkowski (w godz. 10.00 - 14.00) i Tomasz Miara (14.00 - 18.00). W audycji pojawią się takie cykle, jak „Od Przedszkola do Rockendrolla”, w którym prowadzący opowiedzą o początkach kariery gwiazd muzyki rockowej, „Życie to walka, czyli sex, drugs and rock'n roll", w którym przybliżą największe bójki w historii rocka czy „Liczy się muza" - o tym, jaki wpływ na muzykę miały kobiety. W popołudniowym paśmie pojawi się także zabawa „Giełda klasyków" - słuchacze będą mieli za zadanie wskazanie tego z dwóch klasycznych utworów, który powstał jako pierwszy.

W piątki w godz. 14.00 - 18.00 radiowcy będą ponownie spotykać się ze słuchaczami w plenerowym studiu w warszawskiej Hard Rock Cafe, a w godz. 18.00-20.00 na antenę powróci audycja „Klasyczna 10". Natomiast w soboty w godz. 10.00 - 15.00 w ramówce pojawi się audycja „Wyloguj się na weekend". Poprowadzi ją Tomasz Miara,  współpracujący z dziennikarzami magazynu „Logo".

Łukasz „Ciechan” Ciechański w niedziele w audycji „Cały rock niedziela" podsumuje miniony tydzień. W weekendy między godz. 15.00 a 20.00 w programie „Rock Radio poleca na wynos” Mariusz Stelmaszczyk polecać będzie kulturalne wydarzenia w Polsce.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/radio-zlote-przeboje-jesienia-wracaja-odeta-moro-i-marzena-rogalska-maciej-jednoralski-nowym-prowadzacym,7170851063924865a ##

Wprowadzenie jesiennej ramówki Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej Rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kto dostanie Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego? Ogłoszono nominacje

Kto dostanie Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego? Ogłoszono nominacje

TOK FM z podcastem śledczym o ofierze molestowania

TOK FM z podcastem śledczym o ofierze molestowania

Wysocka-Schnepf i Nawrocki z nowym programem w TVP Info

Wysocka-Schnepf i Nawrocki z nowym programem w TVP Info

Nie żyje Wojciech Wiliński. Współtworzył "Podwieczorek przy mikrofonie", zagrał w "Czterdziestolatku" i "Misiu"

Nie żyje Wojciech Wiliński. Współtworzył "Podwieczorek przy mikrofonie", zagrał w "Czterdziestolatku" i "Misiu"

Czy warto zobaczyć Wiedeń? Jakie atrakcje skrywa stolica Austrii?
Materiał reklamowy

Czy warto zobaczyć Wiedeń? Jakie atrakcje skrywa stolica Austrii?

Szefowa TVN rozmawiała z pracownikami ws. przejęcia. "Nie dajmy się ponieść emocjom"

Szefowa TVN rozmawiała z pracownikami ws. przejęcia. "Nie dajmy się ponieść emocjom"