„Randka w ciemno” wróci w stacji Polsatu. Ogłoszono gospodarza

Program „Randka w ciemno” po dwóch dekadach przerwy wraca do polskiej telewizji. Będzie emitowany w stacji Super Polsat, a gospodarzem będzie Piotr Gąsowski.

Tomasz Wojtas
Tomasz Wojtas
Udostępnij artykuł:
„Randka w ciemno” wróci w stacji Polsatu. Ogłoszono gospodarza
Piotr Gąsowski, fot. Bogdan Jabłoński / materiały prasowe

– Zdecydowaliśmy się na produkcję tego formatu, ponieważ wierzymy, że osoby szukające prawdziwej miłości są zmęczone wirtualnymi randkami i przekłamaną rzeczywistością. Tęsknią za autentycznymi spotkaniami – i właśnie to oferuje nasz program – uzasadnia w komunikacie prasowym Monika Wojdyga Makowska, dyrektor Super Polsatu

W każdym odcinku „Randki w ciemno” widzowie zobaczą dwie rozgrywki, w których singiel lub singielka wybierze swoją potencjalną miłość spośród trójki kandydatów. Zgodnie z formułą program, decyzja zapadnie wyłącznie na podstawie rozmowy i odpowiedzi udzielonych w studio – bez możliwości zobaczenia osób po drugiej stronie parawanu.

Nie podano na razie, kiedy „Randka w ciemno” pojawi się na antenie Super Polsatu ani w które dni będzie emitowana.

Piotr Gąsowski gospodarzem „Randki w ciemno”

Ogłoszono natomiast, że reaktywowaną „Randkę w ciemno” będzie prowadził Piotr Gąsowski. Ma on nie tylko czuwać nad przebiegiem wyboru partnera, lecz także przekierowywać rozmowę w stronę odkrywania najciekawszych faktów o bohaterach show.

– Miłość zaczyna się od rozmowy, a ta idea przyświeca nam od samego początku. Jestem przekonana, że połączenie klasyki z nowoczesnością to dokładnie to, czego oczekuje polski widz. Nie zabraknie prawdziwych ludzi, szczerych emocji i wielu powodów do śmiechu – zapowiada Monika Wojdyga Makowska.

Dla Super Polsatu nową polską edycję „Randki w ciemno” wyprodukuje spółka ZPR Media. Reżyserem i producentem kreatywnym programu jest Marta Raczek, która wcześniej odpowiedzialna była za reżyserię m.in. takich programów „Love me or leave me”, „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”, „Kolacja w ciemno” i „Nasi w mundurach”.

„Randka w ciemno” przez kilkanaście lat w TVP1

Poprzednio „Randka w ciemno” była u nas emitowana w TVP1 w latach 1992-2005. Pierwszym prowadzącym był Jacek Kawalec, a od 1998 roku tę funkcję pełnił Tomasz Kammel.

Program jest oparty na amerykańskim formacie „The Dating Game”, który zadebiutował w 1965 roku. Obecnie jest emitowany w 34 krajach na całym świecie, za jego licencjonowanie odpowiada Sony Pictures Television.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT
Materiał reklamowy

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT

Dzieci w UE dłużej pod ochroną przed wykorzystywaniem w internecie. W oczekiwaniu na stałe przepisy

Dzieci w UE dłużej pod ochroną przed wykorzystywaniem w internecie. W oczekiwaniu na stałe przepisy