Ruszyły zdjęcia do 3 sezonu serialu "The Mandalorian"

Trzeci sezon serialu "The Mandalorian" jest już w produkcji. Lada dzień na planie ma się pojawić aktor Pedro Pascal, wcielający się główną rolę.

pd
pd
Udostępnij artykuł:

Póki co nie było żadnego oficjalnego komunikatu ani od Disneya ani od Lucasfilm, ale informacja o tym, że rozpoczęła się produkcja 3 sezonu serialu "The Mandalorian" przyszła z innego źródła. Jest nim magazyn "American Cinematographer" czyli oficjalne pismo wydawane przez Amerykański Związek Operatorów.

W najnowszym numerze wspomina się o ogromnych ekranach LED-owych zwanych StageCraft, które w wielu przypadkach zaczynają zastępować tzw. green screeny, na których dotąd twórcy od grafiki komputerowej generowali efekty specjalne. StageCrafta skonstruowano na potrzeby pierwszego sezonu serialu "The Mandalorian" i następnie Lucasfilm razem z firmą Industrial Light nad Magic wykorzystują go przy okazji produkcji serialu "Obi-Wan Kenobi" czy "The Book of Boba Fett". Według doniesień magazynu "American Cinematographer" obecnie, z wykorzystaniem StageCrafta, powstają seriale "Andor" oraz właśnie 3 sezon "The Mandalorian".

Na ten moment wiadomo, że nowy sezon "The Mandalorian" będzie miał obsuwę czasową względem poprzednich.

Sezony 1 i 2 miały swoje premiery na jesieni, w tej chwili wiemy, że skoro zdjęcia do sezonu 3 dopiero się rozpoczęły, to premiera w tym roku jest raczej niemożliwa. Po drodze zresztą pojawiły się problemy, chociażby scenariuszowe ze względu na fakt, że Disney zwolnił Ginę Carano z obsady za jej kontrowersyjne, zdaniem niektórych, wpisy w social media. Grający główną rolę w serialu Pedro Pascal został w międzyczasie zatrudniony do głównej roli w serialu "The Last of Us" będącym adaptacją popularnej serii gier wideo, co też wpływa na jego dostępność.

Obecnie pozytywny scenariusz zakłada to, że są szanse na premierę 3 sezonu "The Mandalorian" wiosną 2022. Oby Moc nam sprzyjała i okazało się to prawdą.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Orlen będzie ładował elektryki w Niemczech. Chce mieć ponad tysiąc punktów

Orlen będzie ładował elektryki w Niemczech. Chce mieć ponad tysiąc punktów

Kto dostanie Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego? Ogłoszono nominacje

Kto dostanie Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego? Ogłoszono nominacje

TOK FM z podcastem śledczym o ofierze molestowania

TOK FM z podcastem śledczym o ofierze molestowania

Wysocka-Schnepf i Nawrocki z nowym programem w TVP Info

Wysocka-Schnepf i Nawrocki z nowym programem w TVP Info

Czy warto zobaczyć Wiedeń? Jakie atrakcje skrywa stolica Austrii?
Materiał reklamowy

Czy warto zobaczyć Wiedeń? Jakie atrakcje skrywa stolica Austrii?

Nie żyje Wojciech Wiliński. Współtworzył "Podwieczorek przy mikrofonie", zagrał w "Czterdziestolatku" i "Misiu"

Nie żyje Wojciech Wiliński. Współtworzył "Podwieczorek przy mikrofonie", zagrał w "Czterdziestolatku" i "Misiu"