Radio 2016-07-27
7

Trójka liderem we Wrocławiu. TOK FM awansowało na podium (dane za I półrocze)

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu jest Trójka. Na podium znalazły się jeszcze RMF FM i TOK FM, które awansowało z miejsca ósmego - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Z raportu Radio Track Millward Brown przygotowanego dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że w I półroczu 2016 roku na pozycji lidera rynku radiowego we Wrocławiu uplasowała się Trójka. Stacja ta względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek średniego dobowego udziału słuchania z 12,9 proc. do 12,4 proc.

Drugie miejsce zajęło RMF FM (wzrost z 9,8 proc. do 9,9 proc.). Na ostatnią lokatę podium - z miejsca ósmego - awansowało TOK FM (z 5,5 proc. do 8,4 proc.). Na czwartą pozycję - z trzeciej - spadły Złote Przeboje Kolor (spadek z 8,2 proc. do 7,3 proc.).

Zobacz tabelę

Autor: mk

Więcej informacji: radio track, radio we Wrocławiu

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (7) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas