Internet 2023-09-01
7

W poniedziałek ruszy "Studio Wyborcze" Sekielskich na YouTube. Prowadzącym m.in. Tomasz Sekielski

Prowadzący studio wyborcze Sekielski Brothers, fot. materiały prasowe Prowadzący studio wyborcze Sekielski Brothers, fot. materiały prasowe

Od poniedziałku 4 września Sekielscy na swoim kanale na YouTube rozpoczynają cykl "Studio Wyborcze”, które potrwa aż do wyborów, zaplanowanych na 15 października. W programie nadawanym na żywo gośćmi będą politycy, eksperci i komentatorzy. Wśród prowadzących znajdą się m.in. Tomasz Sekielski, Beata Grabarczyk i Karolina Opolska. 

- Ze "Studiem Wyborczym ruszamy od 4 września na kanale Sekielski na YouTube. Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 będziemy nadawać program na żywo. Nasi prowadzący zaproszą do rozmowy polityków, ekspertów, komentatorów. Liczymy też na interakcję i pytania od widzów - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Sekielski, producent filmów dokumentalnych i autor książek. 

Gospodarzami programu będą: Beata Grabarczyk - związana z mediami od ponad 30 lat; pracowała m.in. w Wydarzeniach Polsatu, Polskim Radiu, Radiu Zet i RMF FM; współpracuje z Radiem Nowym Świat, Karolina Opolska - zastępca kierownika Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów w Collegium Civitas, wcześniej w Onecie i Tok FM; podcasterka związana z Sekielski Brothers Studio i Natemat.pl, Jakub Bierzyński - prezes domu mediowego OMD, a także jeden z założycieli SMG/KRC Poland (dziś Kantar Millward Brown), największej w Polsce agencji badań rynkowych; socjolog, przedsiębiorca, inwestor, publicysta, Tomasz Sekielski - redaktor naczelny Newsweek Polska, twórca Sekielski Brothers Studio, autor głośnych filmów dokumentalnych, pisarz, reporter.

Program będzie się ukazywał do wyborów. Zwieńczeniem całego cyklu będzie “Wieczór Wyborczy”, kilkugodzinny program na żywo w niedzielę 15 października. 

Czytaj także: Sekielscy żądają przeprosin od autora filmu "Bagno". Mariusz Zielke: Nie mam za co przepraszać

Film o skokach

Przed wyborami ma się odbyć też premiera długo wyczekiwanego filmu o SKOK-ach autorstwa Tomasza i Marka Sekielskich. „Korzenie zła”, bo taki tytuł będzie nosił dokument, mają być w ostatniej fazie montażu - wynika z nieoficjalnych informacji Wirtualnemedia.pl. Sekielscy trzymają w tajemnicy datę premiery. Film o SKOK-ach oraz o Janie Pawle II miały być gotowe już kilkanaście miesięcy temu. Dotąd oficjalnie nie było wiadomo, na jakim są etapie, ani kiedy będzie można finalnie oglądać je na YouTube.  Ta sytuacja mogła być przyczyną ciągłych spadków na Patronite.

Czytaj także: Sekielscy mają coraz mniej patronów, ale Kombinat Medialny ma się dobrze

Autor: Beata Czuma

Więcej informacji: Sekielscy, studio wyborcze, wybory 2023

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (7) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas