Reklama 2011-09-05
0

Samsung Galaxy Tab 10.1 reklamowany jako „ultrapłaski i mobilny w każdym calu” (wideo)

W telewizji, kinach, prasie i na outdoorze ruszyła kampania reklamowa tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. Akcję przygotowały firmy Cheil, Pompidou i Starcom.

Kampania Samsunga Galaxy Tab 10.1 pokazuje, że może on być na różne sposoby wykorzystywany do pracy, nauki i rozrywki. Poszczególne reklamy podkreślają, że tablet ten jest lekki, mając przy tym ultrapłaską obudowę i czytelny ekran zapewniający wyrazisty obraz wysokiej jakości.



Akcja reklamowa od 2 września jest prowadzona w telewizji (wybrane kanały), kinach (sieć Cinema City), prasie (magazyny lifestyle’owe, tygodniki opinii, czasopisma o telekomunikacji) oraz na outdoorze (nośniki wielkoformatowe na lotniskach) i w formie materiałów BTL. Ponadto działa serwis internetowy galaxytab.samsung.pl.

Kampanię - zaplanowaną do końca września - przygotowały agencje Cheil (adaptacja spotów) i Pompidou (kreacja layoutów prasowych, outdoorowych i BTL-owych) oraz dom mediowy Starcom (planowanie i zakup mediów).

Autor: tw

Więcej informacji: Samsung Galaxy Tab 10.1

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas