Dwie nowe osoby w zespole zarządzającym IQS

Przemysław Kuraczyk, dotychczasowy szef jednego z działów badawczych IQS, w wyniku awansu wewnętrznego, objął stanowisko business growth directora. Do firmy dołączył także - po 17 latach przerwy - Bartosz Gomółka, obejmując nowo utworzone stanowisko value & strategy directora.

Beata Goczał
Beata Goczał
Udostępnij artykuł:
Dwie nowe osoby w zespole zarządzającym IQS

Przemysław Kuraczyk, jako business growth director, odpowiadać będzie za rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad ofertowaniem pełnego portfolio produktów, włączając w to rozwiązania technologiczne wypracowane w IQS.

Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży badawczej. Jest orędownikiem UX, nowych technologii oraz wdrażania rozwiązań digitalowych w codziennych doświadczeniach klientów. Specjalizuje się w łączeniu strategicznych insightów rynkowych z innowacyjnymi technologiami.

Bartosz Gomółka obejmuje funkcję value & strategy directora. Ma 8-letnie doświadczenie w branży badawczej oraz 15-letnie w zakresie planowania strategicznego oraz pozycjonowania marek. Przed dołączeniem do IQS był dyrektorem strategii, odpowiedzialnym za planowanie strategiczne kampanii komunikacyjnych w sieciowych agencjach reklamowych, takich jak: BBDO, Grey Worldwide i Molecular. Z IQS związany był na początku swojej kariery zawodowej, pracując wówczas na stanowisku senior research managera.

– Jako value & strategy director będę mógł wykorzystać swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie pracy w obszarze strategii marki i komunikacji do uzupełnienia oferty IQS o strategiczne spojrzenie na praktyczny, biznesowy potencjał płynący z zebranej wiedzy o konsumencie. Wierzę, że dziś kiedy biznes musi reagować wyjątkowo szybko, a konsument jest eksponowany na najbardziej zróżnicowane i dynamiczne środki przekazu w historii, potrzebujemy łączenia wiedzy badawczej i praktyki znacznie szybciej, niż w tradycyjnych, wieloetapowych procesach eksploracyjnych i strategicznych – powiedział Gomółka. 

Bartosz Gomółka, rozpoczynając stałą współpracę z IQS,  będzie pełnił dotychczasowe obowiązki dyrektora strategii w agencji komunikacyjnej Molecular Creative

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Odchodzi gwiazda publicznej telewizji. "Nie mogę już gwarantować niezależności redakcyjnej"

Odchodzi gwiazda publicznej telewizji. "Nie mogę już gwarantować niezależności redakcyjnej"

Nowa stacja newsowa ma w Polsce spółkę. Kto na czele?

Nowa stacja newsowa ma w Polsce spółkę. Kto na czele?

Jak ChatGPT radzi ws. zdrowia? Pobyt w szpitalu mało potrzebny

Jak ChatGPT radzi ws. zdrowia? Pobyt w szpitalu mało potrzebny

Ze "Sportu" odchodzi redaktor naczelny

Ze "Sportu" odchodzi redaktor naczelny

W telewizji wPolsce24 program o zdrowiu. Ekspertem polityk PiS

W telewizji wPolsce24 program o zdrowiu. Ekspertem polityk PiS

Hakerzy zaatakowali polski szpital. Przejście na papierowy tryb pracy

Hakerzy zaatakowali polski szpital. Przejście na papierowy tryb pracy