Telewizja 2008-09-11
0

Nowa edycja przemian Viva Polska

Na antenie Viva Polska zadebiutuje druga edycja programu "Viva Celebrations", w którym uczestnicy przechodzą metamorfozę, a przede wszystkim fachowe szkolenie na temat, jak zyskać pewność siebie i osiągnąć sukces w różnych dziedzinach życia.

Bohaterowie poszczególnych odcinków będą przygotowywać się z pomocą specjalistów Vivy do ważnych wydarzeń, które czekają ich w najbliższej przyszłości. W zależności od swoich planów dowiedzą się np. jak zabłysnąć pierwszego dnia w pracy, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na rodzicach swojej sympatii, jak stawiać pierwsze kroki na wybiegu dla modelek lub jak najbardziej efektownie oświadczyć się. Viva doradzi uczestnikom w kwestii wyglądu oraz zachowania w danej sytuacji, a przede wszystkim pomoże odnaleźć im w sobie wewnętrzne piękno i pewność siebie.

Program na antenie uzupełni strona internetowa, na której znajdą się dodatkowe informacje, materiały z programu oraz formularz zgłoszeniowy dla chętnych do udziału w programie. "Viva Celebrations" poprowadzi ponownie Justyna Kozłowska.

Premiera drugiej serii programu będzie miała miejsce 14 września o godzinie 14.00

Autor: ks

Więcej informacji: Viva Polska

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas