Nikki Lamba globalną szefową ds różnorodności w DDB Worldwide

Sieć reklamowa DDB Worldwide ogłosiła powołanie Nikki Lamba, która dołącza do sieci, aby przewodzić różnorodności i integracji na całym świecie. Ma odpowiadać za prowadzenie programów i inicjatyw wspierających różnorodność i praktyki integracyjne w całej sieci dla jej zespołów i klientów.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Nominacja następuje w decydującym momencie, ponieważ DDB Worldwide nadal wzmacnia swój główny globalny zespół liderów. -W DDB wzrost i sukces są napędzane przez zdolnych i utalentowanych ludzi niezależnie od pochodzenia - mówi Marty O'Halloran, dyrektor generalny DDB Worldwide. - Wciąż koncentrujemy się na dalszym rozwoju sieci, która rekrutuje, rozpoznaje i utrzymuje zróżnicowane zespoły.

- Kreatywność jest kluczem do naszego sukcesu, a co za tym idzie, różnorodność również - dodał Justin Thomas-Copeland, dyrektor generalny DDB North America. - Aby zrealizować nasze ambicje, zmierzamy w kierunku organizacji o naprawdę szerokiej definicji różnorodności, która jest orędownikiem integracji, aby zmagać się z wszechobecnym rasizmem i nierównościami w naszej firmie oraz wspierać naszych klientów.

Nikki Lamba przechodzi do DDB z Catalyst, gdzie spędziła 11 lat doradzając firmom z listy Fortune 500 w zakresie ich strategii, inicjatyw i praktyk w zakresie różnorodności i integracji. Na stanowisku starszego dyrektora zajmowała się analizą danych, badaniami i budowaniem relacji, aby zapewnić partnerstwo i wskazówki dotyczące strategii organizacyjnych oraz programowania D&I w celu zatrudniania, awansowania i zatrzymywania różnorodnych talentów.

Wnosi różnorodne doświadczenie do tej globalnej roli, w tym zdolność analizowania i stosowania danych jakościowych i ilościowych, zarządzania talentami, przywództwa i praktyk zaangażowania. Programując i prowadząc różnorodne wydarzenia związane z tematyką różnorodności i równości, Nikki zapewnia silny głos w kwestiach różnorodności.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kolejne związki piszą do władz TVP. Chodzi o wielkanocny dodatek

Kolejne związki piszą do władz TVP. Chodzi o wielkanocny dodatek

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT
Materiał reklamowy

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych