Reklama 2010-05-07
2

Nadwoje Babka w kampanii monitorów Samsung (wideo)

W internecie i punktach sprzedaży trwa kampania reklamowa monitorów LCD Samsung z tunerem TV. Bohaterką akcji – przygotowanej przez agencję Focus Media Group – jest Nadwoje Babka.

Kampania reklamowa monitorów LCD Samsung z tunerem TV podkreśla ich podwójną funkcjonalność: jako sprzętu komputerowego i telewizyjnego. W ramach akcji na stronie nadwojebabka.samsung.pl prowadzony jest konkurs konsumencki, który promują zabawne filmiki wirusowe z udziałem Nadwoje Babki. Bohaterka ta wróży i przekazuje mądrości każdemu zainteresowanemu odbiorcy.

Kampania obejmuje także tradycyjne reklamy internetowe oraz materiały promocyjne w punktach sprzedaży. Akcję – zaplanowaną do 24 maja – przygotowała agencja Focus Media Group.

Autor: tw

Więcej informacji: babka, monitor, Samsung, LCD, Nadwoje Babka

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (2) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas