Michał Sęk chief creative officer w Saatchi & Saatchi

Michał Sęk, dotychczas executive creative director i partner w agencji 180heartbeats + Jung v Matt, od września będzie zarządzać działem kreacji Saatchi & Saatchi.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Michał Sęk chief creative officer w Saatchi & Saatchi
Michał Sęk

Do głównych zadań Michała Sęka na stanowisku chief creative officera należeć będą: tworzenie produktu kreatywnego agencji opartego o nowe formy przekazu i rozwiązania technologiczne, takie jak AI i Creative Tech, a przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość realizacji dla klientów.

Jak podano w komunikacie "powierzenie Michałowi Sękowi roli chief creative officera Saatchi & Saatchi jest częścią długofalowej strategii, która polega na dostarczaniu klientom kreatywnych idei wykorzystujących wiedzę analityczną, nowe technologie, narzędzia i platformy, by dzięki nim tworzyć angażującą komunikację marek, coraz lepiej dopasowaną do zmieniających się potrzeb ludzi i nowych trendów kulturowych."

- Naszą ambicją jest dostarczanie klientom rozwiązań budujących nowoczesne marki i pobudzających ich potencjał wzrostu, dzięki tworzeniu wartościowych relacji pomiędzy nimi, a ludźmi. Chcemy wykorzystywać możliwości kreowania w nowoczesnym ekosystemie kanałów komunikacji nowatorskich, a także zaskakujących rozwiązań kreatywnych, łączących dane, nowe technologie i platformy oraz zmieniające się potrzeby ludzi i nowe trendy kulturowe. W 2023 roku stawiamy na rozwój nowych obszarów i kompetencji w dziale kreacji, takich jak: Content Creators & Advocacy, Creative Tech, AI Led Solutions. Doświadczenie Michała, jego progresywne i innowacyjne myślenie zarówno w obszarze komunikacji, trendów kulturowych, jak i technologii idealnie wpisują się wizję przyszłości naszej agencji - powiedziała Ewa Wolska-Rzewuska, dyrektorka generalna Saatchi & Saatchi.

- Wspaniale jest wrócić w nowej roli do tak kultowego miejsca, jakim jest Saatchi & Saatchi. Rozwój narzędzi komunikacji nigdy wcześniej nie dawał tylu szans do tworzenia kreatywnego dialogu. Z ekscytacją czekam na możliwość potwierdzenia słynnego motta agencji - Nothing Is Impossible" – powiedział Michał Sęk.

Michał Sęk z agencją 180heartbeats + Jung v Matt związany był przez cztery lata, najpierw w roli dyrektora kreatywnego, a przez ostatnie półtora roku w roli lidera kreacji i designu.

Przez 18 lat pracy w kreacji, zdobył ponad 80 nagród i wyróżnień, między innymi D&AD, Cannes Lions, Clio Music, Clio Sports, Clio Health, Golden Drum, Effie i KTR. Zasiadał w jury konkursu YouTube Works, Golden Drum, Ad Black Sea International Festival, dwukrotnie w jury New York Festivals i wielokrotnie w jury konkursu KTR. Od 2022 roku jest członkiem zarządu KTR. Poza ostatnią agencją 180heartbeats wcześniej pracował w Saatchi & Saatchi, DDB Warszawa i JWT.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP