W piątek, 16 sierpnia na polskim fanpage’u Eleven Sports na Facebooku będzie można zobaczyć na żywo mecz FC Bayern Monachium-Hertha BSC, który otworzy nowy sezon Bundesligi. Tym samym będzie to czwarte spotkanie, które nadawca pokaże za pośrednictwem Facebook Live.
Transmisja na Facebooku Eleven Sports wystartuje o godz. 19.00 wraz z początkiem studia meczowego, a o 20.30 fani profilu stacji będą mogli w całości obejrzeć starcie Bayernu Monachium (weźmie w nim udział Robert Lewandowski) z Herthą. Transmisja będzie dostępna również w przekazie telewizyjnym na antenie Eleven Sports 1.
Eleven Sports transmituje w Polsce rozgrywki Bundesligi i 2. Bundesligi od sezonu 2017/2018 i od początku ściśle współpracuje z ligą niemiecką w zakresie promocji niemieckich rozgrywek w mediach społecznościowych. Stacja zainicjowała również popularny hashtag #BundesTAK. Od 1 sierpnia br. na polskich profilach Eleven Sports trwa kampania #SkillingIt wprowadzająca fanów w nowy sezon ligi niemieckiej. Jedną z jej atrakcji jest konkurs, w którym można wygrać wyjazd na wybrany mecz Bundesligi oraz koszulki i piłki.
Telewizja
|
W Cyfrowym Polsacie stacje z PKO Ekstraklasą za 10-30 zł miesięcznie w pakiecie Familijnym Max i droższych
|