Mateusz Gessler i „Śniadania, że u la la” w kampanii ciastek belVita

Restaurator Mateusz Gessler, szeroko znany z kilku programów TVN, jest gwiazdą kampanii reklamującej ciastka zbożowe belVita (produkowane przez koncern Mondelez). Akcję, pod hasłem „Śniadania, że u la la”, przygotowały i realizują firmy Mindshare, IQ Marketing, Isobar i Big Picture.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Mateusz Gessler i „Śniadania, że u la la” w kampanii ciastek belVita

Kampania nawiązuje do Francji jako kraju, gdzie ceni się pyszne śniadania. Przy czym komunikacji marki belVita pierwszy raz będą eksponowane nie tylko śniadania, lecz także inne poranne posiłki, np. drugie śniadania czy przekąski.

- Coraz szybsze tempo życia przekłada się na coraz większą popularność produktów z kategorii „on-the-go”. BelVita konsumowana jest już nie tylko jako element zbilansowanego śniadania, na którego przygotowanie w domu często brakuje nam czasu, ale również jako samodzielna przekąska np. jedzona między posiłkami, czy na drugie śniadanie - komentuje Joanna Serwaczyńska, brand manager marki belVita. - Celem kampanii jest pokazanie zabieganym konsumentom, że belVita może być pysznym sposobem na poranek we francuskim stylu, niezależnie od tego, czy mówimy o pierwszym lub drugim śniadaniu, czy nawet pożywnej przekąsce zjedzonej np. w drodze do pracy. Bardziej zależy nam na promowaniu różnych wariantów, stąd pomysł na nawiązanie do Francji, w której cieszą się one dużą popularnością - dodaje.

 

Bohaterem akcji jest restaurator Mateusz Gessler, m.in. dlatego że ma polsko-francuskie pochodzenie i wiele lat życia spędził we Francji, gdzie poznał różne trendy kulinarne. Gessler popularność zdobył w programach TVN „MasterChef Junior” i „Drzewo marzeń”.

Ten drugi był sponsorowany przez firmę Mastercard, w której kampanii wystąpił Mateusz Gessler. Reklamował również sprzęt AGD marki Bosch, wina Jacob’s Creek oraz - wspólnie z Anną Starmach - mrożoną kawę Jacobs.

grafika

Nowa akcja promująca ciastka belVita obejmuje reklamy (billboard sponsorski w telewizji, reklamy w internecie i punktach sprzedaży) oraz rozpoczętą właśnie loterię, która potrwa do 10 lutego. W loterii należy kupić dowolne opakowanie belVity i zgłosić do w serwisie internetowym marki. Uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał. Codziennie losowane są 24 stoliki śniadaniowe.

Za kreację kampanii reklamowej i organizację loterii odpowiada agencja IQ Marketing. Aktywności w social media realizuje agencja Isobar, działania PR - agencja Big Picture, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP