Reklama 2020-06-04
1

Małgorzata Lubelska w 10 Team

Do zespołu agencji eventowo-komunikacyjnej 10 Team dołączyła Małgorzata Lubelska, obejmując stanowisko business development directora.

Małgorzata Lubelska w 10 Team będzie odpowiadała za rozwój obszarów działania agencji oraz budowanie relacji z kluczowymi klientami.

Lubelska jest związana z rynkiem eventowym od 2006 roku. Zajmowała się organizacją eventów, festiwali i prowadzeniem szkoleń dotyczących obsługi dźwiękowej i multimedialnej. Pracowała w m.in. Teatrze Polskim we Wrocławiu, Event Serwis czy GMB Pro Sound.

Poprzednio przez cztery lata pracowała w grupie Trias (obecnie VES), gdzie koordynowała realizację największych widowisk multimedialnych w Polsce i za granicą. Wcześniej w Walk Events jako senior production manager odpowiadała za nadzór produkcyjny realizacji oraz wsparcie działu kreacji wydarzeń realizowanych przez agencję, m.in.: Europejski Nagrody Filmowe 2016, OWM 2017, Ceremonia Otwarcia The World Games 2017 r.

Autor: jd

Więcej informacji: Małgorzata Lubelska, 10 Team

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (1) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas