Technologie 2012-08-21
0

LG zapowiada 5-calowego smartfona Optimus Vu (wideo)

Firma LG Electronics zapowiedziała wprowadzenie do globalnej sprzedaży smartfona Optimus Vu, wyposażonego w ekran o przekątnej 5 cali.

Smartfon LG Optimus Vu jest dostępny w sprzedaży od marca br. na rynku koreańskim i do tej pory sprzedał się w liczbie ponad 500 000 sztuk. W tym miesiącu smartfon pojawił się także w Japonii, a od września trafi na wybrane rynki w Europie, Azji, regionie Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Ameryce Łacińskiej.



Urządzenie jest wyposażone w 5-calowy ekran dotykowy o proporcjach 4:3 i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Na potrzeby globalnej premiery Vu wyposażono w czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 4-Plus-1 oraz zaktualizowaną wersję funkcji QuickMemo i Notebook.

Autor: km

Więcej informacji: LG Optimus Vu, LG Optimus

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas