Technologie 2007-04-11
0

Komunikator Microsoftu na Xbox360

Firma Microsoft poinformowała, że uruchomi komunikator Windows Live Messenger na konsoli do gier wideo Xbox 360.

Dzięki temu możliwa będzie komunikacja między użytkownikami konsol Xbox 360, komputerów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows i urządzeń wyposażonych w system Windows Mobile.

Usługa zostanie wprowadzona 7 maja. Użytkownicy za pomocą komunikatora będą mogli w trakcie gry, oglądania filmu czy słuchania muzyki, rozmawiać nawet z sześcioma osobami jednocześnie. Tekst będzie mógł być wpisywany za pomocą wirtualnej klawiatury, klawiatury podłączanej do portu USB konsoli albo przystawki do kontrolera.

Firma Microsoft poinformowała, że w sieci Windows Live Messenger istnieje obecnie 260 milionów aktywnych kont na całym świecie.

Autor: Reuters - km

Więcej informacji: komunikator microsoftu na xbox360

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas