Reklama 2015-01-20
0

Karolina Chołuj: z ZenithOptimedia Group do Mindshare Polska

Karolina Chołuj dołączyła do zespołu domu mediowego Mindshare Polska, gdzie objęła stanowisko business planning directora. Wcześniej pracowała m.in. w ZenithOptimedia Group i Synovate.

Do zadań Chołuj należy kształtowanie strategii rozwoju pionu business planning, a przez to rozwój oferty analityczno-badawczej i narzędziowej domu mediowego. Odpowiedzialna jest również za ocenę efektywności działań komunikacyjnych realizowanych w Mindshare oraz wspieranie klientów agencji w zakresie planowania rozwiązań badawczych i analitycznych.

Poprzednio Karolina Chołuj przez pięć lat pracowała w ZenithOptimedia Group na stanowisku research development directora. Wcześniej związana była m.in. z EEI Market Research i Synovate.

Jest absolwentką socjologii oraz integracji europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Autor: łb

Więcej informacji: Karolina Chołuj, Mindshare Polska

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas