Reklama 2021-03-30
4

Zmarł dziennikarz i menedżer marketingowy Kamil Ormaniec

Kamil Ormaniec Kamil Ormaniec

W weekend po ciężkiej chorobie zmarł Kamil Ormaniec - przez 7 lat dziennikarz technologiczny Onetu, a ostatnio menedżer w agencji Clickad.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że po ciężkiej chorobie zmarł nasz nieodżałowany kolega, szef, członek Clickadowej rodziny, zawsze uśmiechnięty i serdeczny Kamil Ormaniec - napisali we wspólnym komunikacie członkowie zarządów spółek Clickad i Euvic oraz koleżanki i koledzy Kamila Ormańca z pracy.

Z agencją Clickad Kamil Ormaniec był związany przez prawie dwa lata, pełnił funkcję szefa social mediów.

 

Wcześniej pracował m.in. jako dziennikarz i specjalista ds. marketingu w Rankomacie, specjalista ds. social media w agencji Monday, community manager w Techlandzie i senior community manager w Varsav Game Studios.

W latach 2010-2017 Kamil Ormaniec był związany z Grupą Onet. Jako dziennikarz zajmował się grami wideo i nowymi technologiami, relacjonował najważniejsze wydarzenia branżowe.

Autor: tw

Więcej informacji: Kamil Ormaniec, zmarł, śmierć

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (4) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas