Reklama 2016-02-04
0

Joanna Biernacka: z Leo Burnett do Walk Creative

Joanna Biernacka objęła funkcję copywritera w agencji reklamowej Walk Creative. Wcześniej pracowała w agencjach Leo Burnett Warsaw i Isobar Polska.

Z Leo Burnett Warsaw Biernacka była związana przez cztery lata, pełniła tam kolejno funkcje junior copywritera i copywritera. Wcześniej przez półtora roku pracowała jako social media manager w Isobar Polska.

Brała udział w realizowaniu projektów dla takich marek i firm jak Castorama, Disney Channel, Fiat, Imperial Cinepix, Philip Morris, Procter and Gamble, Reebok Women i Samsung.

Joanna Biernacka do kolejna osoba dołączająca w br. do zespołu Walk Creative. Wcześniej pracę w agencji zaczęli Katarzyna Mardeusz-Karpińska, Tomasz Zieliński i Magdalena Kurowicka.

Autor: tw

Więcej informacji: Joanna Biernacka, Walk Creative, Walk

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas