iTVN Extra to nowy kanał tematyczny TVN

Grupa TVN w środę 4 lutego br. uruchamia iTVN Extra - drugi kanał dla Polaków mieszkających zagranicą. Stacja emitować będzie m.in. pozycje z kanału TTV i stacji tematycznych platformy nc+.

Patryk Pallus
Patryk Pallus
Udostępnij artykuł:

- Uruchomienie kanału iTVN Extra świadczy o naszym zaangażowaniu w budowanie silniejszej i wyraźniejszej obecności iTVN w środowisku cyfrowym oraz wzmocnienie wizerunku iTVN jako kanału pierwszego wyboru dla polskiej społeczności zamieszkałej zagranicą - mówi Christian Anting, dyrektor ds. strategii w Grupie TVN.

iTVN Extra emitować będzie m.in. polskie programy rozrywkowe, lifestylowe, filmy dokumentalne (o historii, kulturach itp.), wiadomości biznesowe i zagraniczne, a także filmy animowane i bajki.

Kanał rozpoczyna nadawanie w środę 4 lutego br. Stacja dostępna będzie na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych na platformie Dish Network oraz w ofercie  niemieckiego operatora Wilhelm.tel. W Polsce nie będzie można go oglądać.

Dyrektorem zarządzającym iTVN Extra jest Łukasz Frątczak, który odpowiada także za kanał iTVN. Stacja ta istnieje od 2004 roku i nadaje programy i seriale z oferty TVN, TVN Style czy TVN Turbo. iTVN oglądać można m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie i Australii (w Polsce też nie jest dostępny). Logo i oprawa graficzna iTVN Extra zostały zaprojektowane przez agencję Luxlotusliner z Monachium we współpracy z działem autopromocji TVN.

W portfolio Grupy TVN są obecnie trzy stacje naziemne TVN, TVN7, TTV, kanały satelitarne iTVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style i Telezakupy Mango 24 oraz lokalna stacja NTL Radomsko. TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision, właściciela platformy nc+ i nadawcy kanałów tematycznych.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn24-liderem-stacji-tematycznych-tvp-rozrywka-wyzej-od-polsat-news-top-25_1 ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nagrody Mariusza Waltera przyznane. Specjalny laur dla dziennikarza Polsat News

Nagrody Mariusza Waltera przyznane. Specjalny laur dla dziennikarza Polsat News

Dlatego Orban wziął na cel tabloid "Blikk"

Dlatego Orban wziął na cel tabloid "Blikk"

Dług ciąży, streaming nie zapełnia luki po telewizji. Dlatego właściciel TVN jest sprzedawany

Dług ciąży, streaming nie zapełnia luki po telewizji. Dlatego właściciel TVN jest sprzedawany

Top 15. Najbardziej opiniotwórcze media stycznia w Polsce

Top 15. Najbardziej opiniotwórcze media stycznia w Polsce

Nie żyje Adam Kochanowski. Prowadził kultowy program "Podaj łapę"

Nie żyje Adam Kochanowski. Prowadził kultowy program "Podaj łapę"

Rekord Erli: 1,8 mld obrotu i sześciokrotna przewaga nad rynkiem

Rekord Erli: 1,8 mld obrotu i sześciokrotna przewaga nad rynkiem