Reklama 2021-02-11
0

Hoya promuje zdrowe nawyki higieny wzroku

Rusza kampania edukacyjna „Wzrok OK” zainicjowana przez producenta soczewek okularowych Hoya i Seiko.

Ogólnopolska kampania „Wzrok OK” ma zachęcić Polaków do badania wzroku, wdrożenia zdrowych nawyków w zakresie jego higieny i regularnych konsultacji u specjalisty.

Spot kampanijny będzie emitowany m.in. na platformach VOD, YouTube. Kampania będzie też wspierana intensywnie działaniami social media i PR.

Pierwsza faza kampania edukacyjnej „Wzrok OK” potrwa przez dwa miesiące, w lutym i w marcu. W tym czasie, na stronie MamWzrokOK.pl użytkownicy znajdą ciekawe, merytoryczne publikacje oraz wyszukiwarkę salonów optycznych.

Kampanię przygotowała agencja On Board Think Kong, Produkcją spotu zajęło się studio Panato, postprodukcją Maciej Adamczyk / Madhouse.

Autor: jd

Więcej informacji: Hoya, Wzrok OK, kampania edukacyjna

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas