Telewizja 2022-12-07
9

Drugi sezon „Farmy” od 2 stycznia w Polsacie, emisja w dni powszednie o 20.00

Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska w programie „Farma”; fot. Kala Kielbasinska Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska w programie „Farma”; fot. Kala Kielbasinska

W poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu reality-show „Farma”, który będą prowadzić Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zdjęcia do programu były realizowane wczesnym latem.

Reality-show „Farma” to polska wersja szwedzkiego formatu z 2001 roku z portfolio Strix. W programie kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafia na kilka tygodni do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Uczestnicy mieszkają pod jednym dachem, więc muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Pierwszy sezon nadawany był na początku tego roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Zdjęcia do drugiej odsłony „Farmy” realizowane były od maja do początku lipca br.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

Show ponownie będą prowadzić Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka. Castingi do programu odbywały się wczesną wiosną.

Emisja w prime-time w dni powszednie

Premierowe odcinki „Farmy 2” w Polsacie będzie można oglądać w dni powszednie o godz. 20.00, począwszy od 2 stycznia 2023 roku. W tym samym paśmie w styczniu i lutym br. oglądać można było pierwszą odsłonę produkcji.

Producentem polskiej wersji reality-show jest Constantin Entertainment Polska.

1,20 mln widzów pierwszego sezonu

Średnia widownia premierowych odcinków pierwszego sezonu reality-show Polsatu „Farma”, wyemitowanych w okresie od 17 stycznia do 25 lutego 2022 roku (w dni powszednie o 20.00) wyniosła 1,20 mln osób. Rynkowy udział stacji ukształtował się na poziomie 8,49 proc. w gronie wszystkich widzów, 11,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,24 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

„Farma” notowała wyższe wyniki od średnich długookresowych udziałów Polsatu. Na przykład w 2021 roku udział stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 8,19 proc., a w grupie 16-49 było to 9,77 proc.

Autor: Michał Kurdupski

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad dwóch milionów czytelników
KOMENTARZE (9) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Strona Główna Newsletter