Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 bez opłat w UPC Polska

UPC Polska udostępni za darmo na czas zimowych igrzysk olimpijskich Pjongczang 2018 trzy tymczasowe kanały Eurosportu. Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 będą dostępne w dekoderach na pozycjach 50-54 oraz w Horizon Go i Replay TV.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

Zmagania sportowców w Pjongczang w ramach XXIII zimowych igrzysk olimpijskich abonenci UPC będą mogli oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Od 9 lutego będzie to także możliwe na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie transmisjom z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu - w jakości HD i bez reklam.

UPC udostępni je abonentom bez dodatkowych opłat.

 - Chcemy dzielić się z naszymi klientami radością z każdej chwili, dlatego dajemy im możliwość śledzenia emocji z olimpijskich aren pokazywanych przez Eurosport, kiedy chcą i gdzie chcą. Wszystkim kibicom proponujemy rozwiązania, które sprawią, że oglądanie zmagań sportowców w Korei Południowej - mimo różnicy czasu - nie będzie wyzwaniem. Relacje z Pjongczang transmitowane przez kanały Eurosportu będą dostępne bez ograniczeń przez całą dobę w dowolnym miejscu – podczas ferii, na stoku narciarskim lub po prostu na drugim ekranie w domu dzięki aplikacji Horizon Go. Funkcjonalność Replay TV sprawi, że fani sportu z łatwością cofną się do wybranych transmisji Eurosportu i w dogodnym dla siebie momencie przeżyją wielkie, sportowe emocje - mówi Frans-Willem de Kloet, szef UPC Polska.

Blok kanałów Eurosportu, wraz z dodatkowymi kanałami aktywnymi w czasie igrzysk, wyróżniony będzie w przewodnikach dekoderów UPC na pozycjach 50-54. W Eurosport 3, 4 i 5 będzie można zobaczyć rozgrywki nieprzerywane reklamami z komentarzem w języku angielskim.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zimowe-igrzyska-olimpijskie-w-tvp-plan-transmisji-ekspertem-adam-malysz ##

Stacje Eurosportu pokażą łącznie ponad 900 godzin transmisji na żywo z zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Eurosport 1 będzie miał w każdym kraju charakter lokalny: na tym kanale pokazane zostaną olimpijskie starty wszystkich reprezentantów Polski oraz zmagania w najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak skoki narciarskie oraz czy biathlon, a także podsumowania i analizy ekspertów. Eurosport 2 pokaże z kolei inne popularne dyscypliny olimpijskie, na czele z hokejem na lodzie.

XXIII zimowe igrzyska olimpijskie Pjongczang 2018 odbędą się od 9 do 25 lutego.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu