Reklama 2016-07-04
0

Energa szuka agencji do akcji edukacyjnej „Planeta Energii”

Spółka Energa planuje trwającą blisko rok akcję edukacyjną pod hasłem „Planeta Energii” skierowaną do dzieci. W przetargu szuka firmy, która zorganizuje te działania.

Program edukacyjny pod hasłem „Planeta Energii” ma być realizowany od października br. do sierpnia 2017 roku. Jego celem jest propagowanie wiedzy o energii elektrycznej. Skierowany jest do dzieci z najmłodszych klas I-III szkoły podstawowej.

W tym roku odbędzie się jego siódma edycja. W poprzednich latach w akcji uczestniczyło po kilkadziesiąt uczniów ze szkół w całej Polsce. W ramach akcji dzieci mogły dowiedzieć się m.in. czym jest prąd, skąd go czerpać, jak bezpiecznie z niego skorzystać.

Zainteresowane współpracą w zakresie realizacji akcji „Planeta Energii” firmy mogą składać oferty do 9 sierpnia. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata 30 tys. zł wadium.

Autor: bg

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas