Kultura 2017-07-06
0

Drugi sezon serialu "Luke Cage". Zagrają Mustafa Shakir i Gabrielle Dennis

Do obsady drugiego sezonu serialu "Luke Cage" dołączyli Mustafa Shakir i Gabrielle Dennis.

Mustafa Shakir ("Długa noc") zagra Johna McIvera - urodzonego lidera, bardzo charyzmatycznego mężczyznę, który całą swoją energię koncentruje na Harlemie i zemście. Gabrielle Dennis ("Rosewood") wcieli się w Tildę Johnson, genialną lekarkę ze skomplikowaną przeszłością w Harlemie. Kobieta stara się trzymać z dala od kłopotów, ale te zawsze same ją znajdują.

Drugi sezon serialu "Luke Cage" ma zadebiutować w roku 2018. Pracami jako producent kieruje Jeph Loeb. Shorunnerem cyklu jest Cheo Hodari Coker. Do swoich ról powrócą Mike Colter (Luke Cage), Simone Missick (Misty Knight), Rosario Dawson (Claire Temple), Alfre Woodard (Mariah Dillard) i Theo Rossi (Shades).

Przypomnijmy, że Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia.

 

 

Autor:

Więcej informacji: Luke Cage, Mustafa Shakir, Gabrielle Dennis

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas