Debaty i pomysły w zmienionym serwisie mBanku

Serwis informacyjny mBanku ruszył w zmodyfikowanej wersji. Na stronie zmieniono szatę graficzną i podział treści, pojawiły się też nowe funkcjonalności.

km
km
Udostępnij artykuł:

Nowa odsłona serwisu informacyjnego mBanku jest podzielona na trzy zasadnicze części. W sekcji produktowej prezentowane są wszystkie oferty i usługi banku, w kolejnej sekcji znajdują się odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania, regulaminy, tabela oprocentowania oraz taryfa prowizji i opłat, a jako osobny dział funkcjonuje platforma do komunikacji ze społecznością banku, w ramach której dostępne są firmowy blog i wideoblog oraz forum.

Jednocześnie na stronie pojawiły się nowe sekcje: „Debaty”, gdzie klienci mogą wyrażać swoje opinie na temat zaproponowany przez bank, „Społeczność”, w której prezentowane są profile osób zarejestrowanych jako klienci banku, oraz „Pomysły”, gdzie klienci mogą zamieszczać własne rozwiązania i sposoby na usprawnienie pracy banku. W serwisie udostępniono też wyszukiwarkę kontekstową, która podpowiada klientowi tematy mogące go zainteresować w trakcie wyszukiwania, oraz rozbudowaną stopkę, która pomaga sprofilować produkty pod swoje potrzeby.

grafika

- Od ostatniego wydania naszego portalu minęły blisko cztery lata, a przez ten czas lista proponowanych przez bank produktów została poszerzona o kilkadziesiąt pozycji. Naszym głównym celem było więc pokazanie jak najszerszego spektrum oferty, tak aby klienci mieli w zasięgu jednego kliknięcia dostęp do najważniejszych dla nich opcji - uzasadnia Tomasz Lipiński, odpowiedzialny za projekt nowego serwisu mBanku.

Strona - działająca pod niezmienionym adresem mbank.pl - ma też nową szatę graficzną, opartą na kolorach białym i czerwonym, co nawiązuje do pierwszej wersji witryny z 2000 roku. W serwisie są duże powierzchnie graficzne, wyeksponowane tytuły oraz czcionki dobrze prezentujące się na tabletach i laptopach.

Nową stronę mBanku przygotowała i wdrożyła agencja Intercon.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paramount kupi Warner Bros. i HBO Max. Protest filmowców, dochodzenie gubernatora

Paramount kupi Warner Bros. i HBO Max. Protest filmowców, dochodzenie gubernatora

Grupa Allegro sprzedała swoją działalność w dwóch krajach

Grupa Allegro sprzedała swoją działalność w dwóch krajach

Zaskakujący zwrot akcji. Streaming ratuje telewizję kablową

Zaskakujący zwrot akcji. Streaming ratuje telewizję kablową

Paramount przejmie Warner Bros. Discovery. Podpisano umowę

Paramount przejmie Warner Bros. Discovery. Podpisano umowę

KO chce zakazać smartfonów w szkołach. Dostęp do social mediów od 15. roku życia

KO chce zakazać smartfonów w szkołach. Dostęp do social mediów od 15. roku życia

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]