Kultura 2015-09-25
0

Dawid Podsiadło pokazał "W dobrą stronę"

Do internetu trafił nowy singel Dawida Podsiadło.

Utwór nosi tytuł "W dobrą stronę". Za słowa odpowiada Dawid Podsiadło, który też napisał muzykę razem z Bogdanem Kondrackim.

Piosenka zapowiada album "Annoyance And Disappointment", który ukaże się 6 listopada. Materiał powstawał w Studio Custom 34 w Gdańsku. Producentem jest Bogdan Kondracki, we współpracy z Danielem Walczakiem. W sesji udział brali także gitarszysta Aleksander Świerkot i klawiszowiec Michał Sęk.

- W naturalny sposób zaczęliśmy razem tworzyć utwory. Na próbach przed koncertami, w salce przed wyjazdem gdzieś w Polskę… Czasem spotykałem się tylko z Olkiem, innym razem z Danielem albo z Michałem - wspomina Podsiadło. - Nawet Bogdan, który znany jest z tego, że pracuje samotnie w domu, tym razem podzielał nasz entuzjazm i jemu również bardzo się podobało.

Efekt tej pracy to liczący ponad tuzin utworów album, który z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu - to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem - ale z drugiej ukazuje inne oblicze muzyka. - Więcej w niej jest życia, energii, więcej nerwu, niż nostalgii i sentymentu - mówi o nowej płycie wokalista.

Dawid Podsiadło zadebiutował w maju 2013 roku krążkiem "Comfort and Happiness", który do tej pory sprzedał się w ponad 150 tysięcy kopii. W październiku 2014 roku ukazał longplay "Ruby Dress Skinny Dog" formacji Culry Heads, której Podsiadło jest wokalistą.

Autor: megafon.pl / pr

Więcej informacji: Dawid Podsiadło, W dobrą stronę

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas