Reklama 2013-01-08
0

Dariusz Deszczka: z Carsberga do Sodexo

Dariusz Deszczka objął stanowisko category managera segmentu Lojalność i Motywacja w Biznesie w firmie Sodexo Motivation Solutions.

Odpowiada za działania marketingowe oraz zarządzanie zespołem dedykowanym do przygotowania i realizacji planów rozwoju poszczególnych produktów oferowanych w ramach kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie - takich jak platforma do zarządzania programami lojalnościowymi Sodexo Performance Suite czy CardPack oraz Kupony i przedpłacone Karty Premiowe Sodexo.

Deszczyk przez ostatnie pięć lat pracował jako senior brand manager w Carlsberg Polska gdzie tworzył i rozwijał strategie dla marki Okocim. W swojej karierze piastował także stanowisko brand managera w takich firmach jak L’Oreal, Kraft Foods czy Agros Nova.

Dariusz Deszczka ukończył studia wyższe na wydziale Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.

Autor: pr

Więcej informacji: Dariusz Deszczka, Sodexo

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas