Reklama 2023-05-17
2

Cut The Mustard z kolejną kampanią dla Skinoren

W wyniku wygranego przetargu Cut The Mustard ponownie przygotowała kreację do kampanii marki kremu Skinoren, należącej do LEO Pharma Polska.

W oparciu o autorską ideę kreatywną "Sprawdzony sposób na trądzik” powstało digitalowe wideo, w którym marka Skinoren podkreśla, że jest lekiem i w przeciwieństwie do wielu “domowych” sposobów na trądzik, działa, a nie łagodzi objawy.

W nowym podejściu do kreacji Cut The Mustard zaproponowała osadzenie kampanii w idei “Skinoren. Sprawdzony sposób na trądzik”.

W przekazie marka podkreśla to, że Skinoren jest lekiem i w przeciwieństwie do wielu “domowych” sposobów na trądzik, działa, a nie łagodzi objawy. Robi to jednak w lekki, nieco satyryczny sposób, puszczając “oczko” do widza. Agencja również była odpowiedzialna za stworzenie wideo digitalowego.

Autor: jd

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (2) DODAJ OPINIĘ
<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas