Kultura 2017-03-14
0

Common zagra w filmie "Quick Draw"

Pochodzący z Chicago raper Common ostatnio stawia głównie na karierę aktorską. Artysta przyjął właśnie kolejną rolę.

Muzyk zagra w sensacyjnej produkcji "Quick Draw". Szczegóły fabuły owiane są tajemnicą, ale należy spodziewać się licznych strzelanin, widowiskowych pościgów samochodowych i ostrej walki wręcz. Całość rozgrywać będzie się w Los Angeles.

Za produkcję odpowiada Lorenzo di Bonaventura, współtwórca filmów z serii "Transformers". Scenariusz napisał Harris Goldberg i on też stanie za kamerą. Zdjęcia rozpoczną się latem.

Common ostatnio wystąpił w obrazach "Legion samobójców", "Barbershop: Na ostro" i "John Wick 2". Za utwór "Glory" nagrany z Johnem Legendem do dramatu "Selma" Avy DuVernay raper otrzymał Oscara. Najnowszy album artysty, "Black America Again", ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Autor: mk

Więcej informacji: Common, Quick Draw

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad dwóch milionów czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ
<WRÓĆ NA PRACA
Praca Strona Główna Newsletter