Reklama 2025-03-18
0

Awanse w agencji Madogz

Julia Trepkowska i Julia Zajączkowska Julia Trepkowska i Julia Zajączkowska

W agencji Madogz Julia Trepkowska objęła stanowisko senior account executive, a Julia Zajączkowska zasiliła dział content marketingu na stanowisku content marketing managera.

Julia Trepkowska rozpoczęła karierę w Madogz na stanowisku content designer, a po ponad roku współpracy awansowała na stanowisko senior account executive w dziale client service. Na nowo objętym stanowisku odpowiada za opiekę nad kluczowymi klientami agencji, w tym OTOMOTO.

Trepkowska ma ponad pięć lat doświadczenia w komunikacji marketingowej, zdobywała je w Platige Image, Grupie Kino Polska czy Estoria PR.

Julia Zajączkowska dołączyła do działu content marketingu na stanowisku content marketing managera. Ma ponad 7-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji marketingowej oraz zarządzania projektami. W dotychczasowej pracy odpowiadała m.in. za komunikację social media czy prowadzenie programu employee advocacy. Zdobywała doświadczenie w branży turystycznej, prawnej oraz zero-waste. 

Autor: Justyna Dąbrowska-Cydzik

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad dwóch milionów czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ
<WRÓĆ NA PRACA
Praca Strona Główna Newsletter