Reklama 2015-01-15
0

Amway właścicielem XS Energy

Firma Amway, zajmująca się sprzedażą bezpośrednią kupiła markę napojów energetycznych XS Energy, której współzałożycielem jest były przedsiębiorca współpracujący z Amway - David Vanderveen.

Marka XS Energy wspiera na całym świecie eventy i zdrowy styl życia młodego pokolenia. Swoje produkty kieruje głównie do aktywnych osób poniżej 35 roku życia, lubiących łączyć pracę z przyjemności i zabawą. Ambasadorami marki są światowej sławy młodzi sportowcy.

Amway zdecydował się na zakup tej marki ze względu na duży potencjał segmentu napojów energetycznych. Ich globalna sprzedaż, według badań rynkowych i danych Euromonitora, wzrosła z 3,8 mld dolarów w 1999 roku do 27,5 mld dolarów w roku 2013 i powinna wzrastać o 13 proc. rocznie do 2018 roku.

Amway jest wyłącznym dystrybutorem XS od 2003 roku. Produkt jest obecnie dostępny na 38 rynkach na całym świecie.

Twórca XS Energy - David Vanderveen dołączy do Amway jako wiceprezes i dyrektor generalny dla marki XS.

Autor: bg

Więcej informacji: XS Energy, napój energetyczny, Amway

praca.wirtualnemedia.pl

Dotrzyj do ponad miliona czytelników
KOMENTARZE (0) DODAJ OPINIĘ

W TYM TEMACIE

NAJPOPULARNIEJSZE

<WRÓĆ NA PRACA
Praca Start Tylko u nas