AMS wygrywa przetarg w Sopocie

Firma reklamy zewnętrznej AMS wygrała właśnie przetarg na postawienie słupów reklamowych w Sopocie.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Komisja konkursowa powołana przez władze Sopotu wybrała ofertę AMS spośród propozycji sześciu firm, które stanęły do przetargu. W ocenie ofert wzięto pod uwagę nie tylko terminy realizacji i zaproponowane stawki, lecz również estetykę projektów słupów oraz ich innowacyjność.

Nowe słupy reklamowe w Sopocie od AMS W rezultacie wygranego przetargu AMS postawi na terenie Sopotu słupy reklamowe zróżnicowane pod względem formy, w zależności od umiejscowienia – tak, aby jak najlepiej wpisać się tkankę miejską i sąsiadującą ze słupami zabudowę. Będą one ozdobione delikatnym ornamentem z herbem Sopotu, a różnorodność formy i kształtu – jak podkreśliła komisja przetargowa – pozwoli dobrze wkomponować słupy w istniejącą infrastrukturę i wyjątkowy krajobraz miasta. Poza tym, zarówno w przypadku niższych, jak i wyższych słupów, AMS zaproponował możliwość uporządkowania ekspozycji plakatów o zróżnicowanej wysokości 1 i 1,75 metra. Oświetlenie nowo powstałych słupów zasilane będzie prądem z ogniw fotowoltaicznych, co wpisuje się w ideę smart city Sopotu i zredukuje ślad węglowy, stanowiąc istotną wartość także dla AMS.

Zobacz: AMS usuwa plakaty po ukraińsku firmy pożyczkowej- Słupy, które powstaną w Sopocie, to kolejny etap rozwijania w Trójmieście kompleksowej oferty AMS. W ten sposób trafnie odpowiadamy na potrzeby realizowania nowoczesnej i ekologicznej komunikacji OOH - mówi Wojciech Zdanowicz, członek zarządu AMS.

Wcześniej - latem 2021 r. AMS wygrał przetarg ogłoszony przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, obejmujący 153 wiaty przystankowe wyposażone w citylighty. Dzięki temu spółka o jedną czwartą poszerzyła dotychczasową ofertę nośników Citylight i Premium Citylight.

W tym samym czasie AMS wygrał też przetarg na połowę oferowanych przez władze Gdańska pakietów wolnostojących nośników typu premium. W ramach tego przedsięwzięcia lider rynku OOH w Polsce zobowiązał się dodatkowo do posadzenia w pasie drogowym drzew i ich pielęgnacji. Również to rozwiązanie wpisuje się w prośrodowiskową strategię operatora, na którą składa się m.in. EKO oferta AMS.

Z kolei w Gdyni spółka oferuje reklamodawcom sieć citylightów zamontowanych w wiatach przystankowych. Poza tym w stolicy polskiego designu AMS zrealizował w ostatnich latach szereg oryginalnych projektów, spójnych z charakterem miasta, stawiając na innowację i design oraz tworząc atrakcyjne meble miejskie.

We współpracy z władzami Gdyni powstał np. Digital Citylight dostarczający mieszkańcom bieżących informacji oraz użytecznych funkcjonalności. W sąsiedztwie stadionu Arki stanęła zaś wiata nawiązująca formą do piłkarskiej bramki, a z wykorzystaniem nowoczesnych mebli miejskich – jako że Gdynia to również stolica polskiego kina – realizowano m.in. wystawę „Kieślowski na nowo”.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Żurnalista kontratakuje. YouTube zablokował film Wątora po skardze o zniesławienie

Żurnalista kontratakuje. YouTube zablokował film Wątora po skardze o zniesławienie

Republika i TVN24 tracą, TVP Info powoli odbudowuje widownię

Republika i TVN24 tracą, TVP Info powoli odbudowuje widownię

"Mam Talent!" z większą widownią niż przed rokiem. TVN wygrywa w sobotnie wieczory

"Mam Talent!" z większą widownią niż przed rokiem. TVN wygrywa w sobotnie wieczory

Nowe informacje ws. przejęcia właściciela TVN. Będzie udział kontrowersyjnego inwestora?

Nowe informacje ws. przejęcia właściciela TVN. Będzie udział kontrowersyjnego inwestora?

TVP szykuje dwa benefisy. Pierwszy już na Wielkanoc

TVP szykuje dwa benefisy. Pierwszy już na Wielkanoc

To miała być odtrutka na X. Teraz szef Bluesky rezygnuje

To miała być odtrutka na X. Teraz szef Bluesky rezygnuje