"Tyle dobra" w kampanii Maślanki Mrągowskiej

Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
"Tyle dobra" w kampanii Maślanki Mrągowskiej

Kampania Maślanki Mrągowskiej skupia się na idei “Tyle dobra”, która podkreśla dobroczynne właściwości produktu, istotne zarówno dla smaku jak i zdrowia. Działania promocyjne oparte na dwóch cyklach wizerunkowych mają na celu pokazanie, że w prostych składnikach pochodzących z najczystszego regionu Polski kryje się ”tyle dobra dla Twojego dobra”. Marka szczególny akcent kładzie na inspirację konsumentów do wszechstronnego wykorzystywanie maślanki w codziennej diecie.

Nowa platforma obejmuje emisję spotu w TV, kampanię video w social mediach, współpracę z influencerami, kampanię digitalową oraz działania na profilu marki na Facebooku. Podstawę kampanii online stanowić będą emisje video  (Youtube, video programmatic), obecność w Social Mediach (TikTok, Pinterest, Facebook, Instagram) oraz działania contentowe (edukacja, wskazanie walorów Maślanki Mrągowskiej). Całość dopełni SEM i precyzyjnie targetowany display. Zaplanowano również konkursy konsumenckie, w których Maślanka Mrągowska rozdawać będzie liczne nagrody. Konkursy realizowane będą na profilu marki na Facebooku oraz na specjalnie dedykowanym landing page. 

Za strategię i kreację odpowiada agencja Change Serviceplan, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic, za produkcją materiałów video - dom produkcyjny Media Ready. Działania kreatywne i mediowe realizowane są przez agencje należące do Group One. Kampania “Tyle dobra” potrwa do końca roku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?