Nowa usługa firmy Fone

Operator telekomunikacyjny Fone udostępnił klientom indywidualnym nową usługę telefonii internetowej o nazwie Fonemon Ekspres.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

Fonemon Ekspres to usługa tanich rozmów lokalnych, krajowych i zagranicznych wykonywanych za pośrednictwem komputera podłączonego do sieci Internet. Aby skorzystać z usługi potrzebny jest komputer PC z przeglądarką Internet Explorer w wersji 5.0 i wyżej, słuchawki i mikrofon oraz unikatowy kod PIN, który można nabyć w sklepie internetowym na www.sklep.fone.pl. Wraz z nabyciem kodu PIN użytkownik otrzymuje indywidualne konto ze startową kwotą na wykonanie połączeń w wysokości 5 zł. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania czy podłączania dodatkowego urządzenia. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.fonemon.pl i - używając przyznanego kodu PIN - zalogować się w systemie Fonemon.

„Od stycznia tego roku świadczymy usługi telefonii internetowej w systemie Fonemon, a usługa Fonemon Ekspres jest kolejną propozycją wykonywania tanich połączeń w ramach tego systemu – mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes firmy FONE -  W odróżnieniu od istniejących tego typu usług, FONEMON Ekspres nie wymaga instalowania dedykowanych programów popularnie zwanych aplikacjami lub softphonami. Użytkownik konta FONEMON Ekspres może korzystać z usługi z dowolnego miejsca na świecie mając jedynie dostęp do komputera podłączonego do Internetu - kontynuuje Krzysztof Surgut - Postawiliśmy przede wszystkim na łatwość dostępu do usługi oraz prostotę korzystania z niej.”

Wprowadzeniu usługi na rynek towarzyszy „Wielki Konkurs FONEMON®”,  który trwa od 15.03.2006 r. do 26.03.2006 r. W konkursie tym może wziąć udział każda osoba spełniająca warunki regulaminu. Wśród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe z zakresu telefonii internetowej (pytania te opublikowane są na stronie internetowej www.fonemon.pl/konkurs), zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na zwycięzców czekają m.in.: telefony komórkowe, aparaty ISDN, telefony IP i bramki internetowe. Pierwszym 1000 uczestnikom konkursu, którzy nadeślą formularze konkursowe z wszystkimi odpowiedziami, operator gwarantuje nagrody-niespodzianki. Ponadto, za najciekawszą odpowiedź na pytanie otwarte zostanie przyznana dodatkowa nagroda w postaci telefonu komórkowego Motorola V3.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Odchodzi gwiazda publicznej telewizji. "Nie mogę już gwarantować niezależności redakcyjnej"

Odchodzi gwiazda publicznej telewizji. "Nie mogę już gwarantować niezależności redakcyjnej"

Nowa stacja newsowa ma w Polsce spółkę. Kto na czele?

Nowa stacja newsowa ma w Polsce spółkę. Kto na czele?

Jak ChatGPT radzi ws. zdrowia? Pobyt w szpitalu mało potrzebny

Jak ChatGPT radzi ws. zdrowia? Pobyt w szpitalu mało potrzebny

Ze "Sportu" odchodzi redaktor naczelny

Ze "Sportu" odchodzi redaktor naczelny

W telewizji wPolsce24 program o zdrowiu. Ekspertem polityk PiS

W telewizji wPolsce24 program o zdrowiu. Ekspertem polityk PiS

Hakerzy zaatakowali polski szpital. Przejście na papierowy tryb pracy

Hakerzy zaatakowali polski szpital. Przejście na papierowy tryb pracy