SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Były dyrektor z NBP rusza z własną agencją influencer marketingu

Mariusz Mistewicz, były dyrektor odpowiedzialny za promocję Narodowego Banku Polskiego, otworzył Mistify – agencję influencer marketingu i social mediów.Będzie rozwijał ją wspólnie z synami. 

Mariusz Mistewicz, prezes zarządu Mistify Mariusz Mistewicz, prezes zarządu Mistify

Mistify specjalizuje się w kompleksowej obsłudze marek i twórców – od strategii komunikacji i kampanii influencer marketingowych, przez media społecznościowe, aż po management gwiazd i influencerów. Mariusz Mistewicz będzie rozwijał agencję z synami Jakubem i Maksymilianem.

Nowa agencja infleuncer marketingu na rynku

Mistify to projekt rodzinny, ale budowany z ambicją, profesjonalizmem i jasnym celem – być marką pierwszego wyboru dla twórców i firm, które chcą się wyróżniać, rosnąć i budować trwały wpływ w swojej branży Po ponad 25 latach pracy w marketingu – zarówno w polskich, jak i międzynarodowych firmach – czuję, że nadszedł właściwy moment, by zdobytą wiedzę przekuć w dobrze prosperujący biznes. Prowadziłem agencję w Londynie - teraz czas na agencję influencer marketingu w Polsce – mówi Mariusz Mistewicz, prezes zarządu Mistify.

Zobacz: Rosną wydatki na influencer marketing. W tym roku przekroczą magiczny próg

Mariusz Mistewicz przez ostatnie 3,5 roku pracował w Narodowym Banku Polskim jako dyrektor departamentu promocji, z którego odszedł pod koniec 2024 roku, by uruchomić firmę Mistify. Był szefem marketingu Domino’s Pizza, a wcześniej pracował w marketingu Play, British American Tobacco oraz Pernod Ricard Wyborowa.

Dołącz do dyskusji: Były dyrektor z NBP rusza z własną agencją influencer marketingu

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agnieszka
Gratulacje! Czekam na pierwsze projekty Mistify – na pewno będzie sztos!
4 27
odpowiedź
User
Agnieszka
Gratulacje! Czekam na pierwsze projekty Mistify – na pewno będzie sztos!
2 25
odpowiedź
User
Niko
Mega ruch! Mariusz ma niesamowite podejście do marketingu, Mistify to strzał w dziesiątkę!
3 27
odpowiedź
ZAMKNIJ Nr 1 w mediach

Bezpłatny newsletterWirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Rejestrując się u nas dostajesz:

    • darmowy newsletter z codzienną porcją wiadomości
    • oferty pracy
    • monitoring mediów
    • informacje o awansach i roszadach personalnych
    • wywiady, opinie, analizy
    • case study
    • zapowiedzi konferencji i szkoleń
    • konkursy