SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Wcisło: z Netii do Stanusch Technologies, spółki z portfela Kulczyk Investments

Joanna Wcisło objęła nowo utworzone stanowisko chief commercial officera w Stanusch Technologies, spółce Kulczyk Investment, specjalizującej się w tworzeniu systemów opartych na sztucznej inteligencji oraz przetwarzaniu języka naturalnego. Ostatnio była związana z Netią.

Wcisło będzie odpowiadać za strategię handlową oraz marketing. Poprzednio jako dyrektor generalna rynku B2C Netii była odpowiedzialna za rozwój i sprzedaż produktów spółki dla klientów indywidualnych, optymalizację procesów utrzymaniowych, cyfryzację sprzedaży i obsługi klienta. Wcześniej w tej firmie była dyrektorką departamentu obsługi klienta.

Przed przejściem do Netii przez 5 lat związana była z w Raiffeisen Bankiem jako dyrektor departamentu obsługi klienta, a jeszcze wcześniej kierowała działem obsługi klienta w Provident Polska.

Jest absolwentką psychologii społecznej Uniwersytetu SWPS oraz studiów podyplomowych na kierunku job coaching.

Dołącz do dyskusji: Joanna Wcisło: z Netii do Stanusch Technologies, spółki z portfela Kulczyk Investments

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
ZAMKNIJNr 1 w mediach

Bezpłatny newsletterWirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Rejestrując się u nas dostajesz:

    • darmowy newsletter z codzienną porcją wiadomości
    • oferty pracy
    • monitoring mediów
    • informacje o awansach i roszadach personalnych
    • wywiady, opinie, analizy
    • case study
    • zapowiedzi konferencji i szkoleń
    • konkursy