First Public Relations ma nową stronę internetową

Agencja First Public Relations zaprezentowała właśnie nową wersję swojej strony internetowej. Odświeżony layout jest spójny z aktualnym logotypem, którym firma posługuje się od grudnia 2022 r.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
First Public Relations ma nową stronę internetową

Na nowej stronie First PR znajdują się informacje o zakresie usług i wartościach nawiązujących do historii firmy. W swojej ofercie posiada ona profesjonalne działania komunikacyjne oparte na wieloletnim doświadczeniu, a także usługę „PR-owej pierwszej pomocy”, która odzwierciedla nowoczesne spojrzenie agencji na potrzeby komunikacyjne klientów. Ten model współpracy skierowany jest do firm wymagających szybkiego podjęcia działań antykryzysowych, które są specjalnością First Public Relations.

First Public Relations zmieniło identyfikację wizualną

Witryna jest utrzymana w przejrzystym i minimalistycznym stylu, a odświeżoną identyfikację wizualną dopełnia logotyp, którym agencja posługuje się od końca 2022 r. Zarówno znak graficzny, jak i strona internetowa zostały zaprojektowane i stworzone wewnętrznie.  

– Jeszcze w 1990 r. w trakcie rejestracji agencji próbowaliśmy wyjaśnić urzędowi, co to jest PR. Przy kolejnej turze tłumaczeń, że chodzi o komunikację, informację, wizerunek itd. powiedziałem, że będę spotykał się z dziennikarzami i przekazywał im informacje, których potrzebują. „No widzi pan, i można to robić” – powiedziała pani urzędniczka i zarejestrowała agencję jako handel obnośny i obwoźny – wspomina Piotr Czarnowski.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ukrainska-agencja-adastra-first-public-relations ##

– Dziś stajemy przed wyzwaniami na zupełnie innym poziomie. Tempo pracy i czas życia tematów w mediach wymagają unikalnego podejścia do public relations, które udało nam się wypracować w ostatnich latach. W morzu informacji i globalnych zmian to bardzo ważne, aby docierać do odbiorców z wartościowym i celnie skrojonym przekazem - i taki tworzymy dla naszych klientów. Nowa identyfikacja wizualna wyraża połączenie naszego doświadczenia z otwartością na bieg zdarzeń – mówi Klaudia Charzyńska, managing director w First PR.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu